Ryhmäliikunta

SYKSY 2017 RYHMÄLIIKUNTA-AIKATAULUT (voimassa 4.9.-22.12.)

MAANANTAI

09.00-10.00 Syvävenyttely / Kirsi
16.45-17.30 Fit Spin / Satu M.
17.35-18.30 Zumba / Joanna
18.35-19.30 Kahvakuula / Kirsi
19.35-20.30 Foamroller / Kirsi

TIISTAI
09.30-10.00 HIIT / Hanna
10.05-10.50 Core / Hanna
16.45-17.30 Crosscore / Henna
17.35-18.30 Niska-selkä-hartia / Henna
18.35-19.30 Lavis® / Liisa
19.35-20.30 Bodypump® / Sami

KESKIVIIKKO
09.15-10.00 Crosstraining / Kirsi
10.05-10.50 Pilates classic I / Kirsi
16.45-17.30 RVP (Reisi-vatsa-pakara) / Tanja
17.35-18.30 Army / Tanja
18.40-19.10 CXWorx® / Heidi
19.15-20.00 Bodycombat® / Heidi
20.05-21.00 Yogaflow / Heidi

TORSTAI
16.45-17.30 Bodyvive 3.1® / Siru
17.35-18.05 Grit Cardio® / Sami
18.15-19.10 Zumba / Liisa
19.15-20.00 Pilates classic II / Kirsi
20.05-21.00 Syvävenyttely / Kirsi

PERJANTAI
08.30-9.00 Supersquats / Kirsi
09.05-9.35 All about abs / Kirsi
09.45-10.30 Kehonhuolto / Kirsi
17.30-18.15 RVP Kevyt / Siru
18.20-19.20 Bodypump® / Suvi
19.30-20.15 Bodybalance® / Suvi

LAUANTAI
10.00-10.55 Vaihtuva tunti
11.00-11.45 Vaihtuva tunti

SUNNUNTAI
10.00-10.55 Fun Spin / Liisa
11.00-12.00 Latinohips / Liisa
17.00-17.55 Bodyvive 3.1® / Siru
18.00-18.55 Step+Body / Siru
19.05-20.00 Pilates + rentoutus / Salla

LAUANTAIN VAIHTUVAT TUNNIT
09.09. Circuit ja Kehonhuolto / Tanja
16.09. Just Dance ja Keppijumppa / Siru 
23.09. Tabata HUOM! Klo 10.15-10.45 ja Foamroller / Kirsi 
30.09. Bodyattack ja Yogaflow / Heidi
07.10. Kehonpainoharjoittelu ja Kahvakuula / Veli-Matti
14.10. Fitball Dance ja Fascial / Satu T.
21.10. Just Dance ja Keppijumppa / Siru 
28.10. Circuit ja Kehonhuolto / Tanja
04.11. Pariakrobatia klo 10.00-11.30 / Sini-Liisa ja Tanja L.
11.11. Fitball Dance ja Fascial / Satu T. 
18.11. Step ja venyttely / Siru 
25.11. Old school aerobic ja Perfect body / Tanja 
02.12. Step ja venyttely / Siru 
09.12. Afrotanssi ja Fascial / Satu T.
16.12. Aerobic ja Keppijumppa / Siru

JOULU 2017 RYHMÄLIIKUNTA-AIKATAULUT (voimassa 23.12.-7.1.2018)

MAANANTAI
-

TIISTAI
17.15-18.10 Kehonpaino / Veli-Matti
18.15-19.00 Sisäpyöräily / Liisa
19.05-20.00 Lavis® / Liisa

KESKIVIIKKO
10.15-11.00 Crosscore / Henna
11.05-12.00 Kehonhuolto / Henna
17.15-18.10 STEP / Hanna M.
18.15-19.00 RVP / Hanna V.
19.05-19.50 Venyttely / Hanna V.

TORSTAI
17.15-18.10 Zumba® / Liisa
18.15-19.15 Bodypump® / Suvi
19.25-20.10 Bodybalance® / Suvi

PERJANTAI
17.00-17.55 Kahvakuula / Henna
18.00-18.55 Niska-Selkä-Hartia / Henna

LAUANTAI
10.30-11.15 Crosstraining / Kirsi
11.20-12.05 Foamroller / Kirsi

SUNNUNTAI
-

Mahtavat ryhmäliikuntaohjaajamme:
Liisa Aro (Latinohips, Sisäpyöräily, Zumba, Lavis)
Siru Hellberg (BodyVive3.1, Step+Body, RVP kevyt, Keppijumppa, Step, Just Dance, Aerobic, Venyttely)
Heidi Laine (Cxworx, BodyPump, BodyCombat, BodyAttack, YogaFlow)
Satu Metsäterä (Sisäpyöräily)
Sami Mäenpää (Cxworx, BodyCombat, BodyPump, Grit)
Joanna Purosto (Zumba)
Suvi Sainio (BodyPump, BodyBalance)
Henna Surakka-Lindroos (Crosscore, NSH)
Kirsi Turunen (Kahvakuula, All about abs, Supersquats, Kehonhuolto, Foamroller, Syvävenyttely, Pilates, Crosstraining)
Salla Vainio (Pilates)
Tanja Viitamäki (RVP, Army, Circuit, Kehonhuolto, Old school aerobic, PerfectBody)
Hanna Vilhunen (HIIT, Core)